Menadzer

Jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne forum w sieci. Serdecznie Zapraszamy

Ogłoszenie

Menago zamkniete :P:P:P

#1 2008-08-21 15:59:25

Jojo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 119
Punktów :   

Talenty z zagranicy

Tutaj będą wpisywani zawodnicy w wieku od 16 do 17 lat.Będą oni tzw. zawodnikami z dużym talentem.Po ściągnięciu ich do drużyny, za każdym razem jak sie go wystawi do składu będzie dostawał +0,3KSM.
Żeby Polacy też byli tacy utalentowani co jakiś czas zawodnik który zda licencje na pierwszym miejscu otrzyma duży talent i tez będzie dostawał za każdy mecz +0,3KSM z tym że będzie sie płacić 50tys za każdy mecz.


LISTA:

*Randy Di Francesco* 4,50 [16]

Zawodnik z Kalifornii uważa się go za największy talent od czasów Hancoka i Hamilla.Zawodnik chce się rozwijać dlatego razem z rodziną chce przeprowadzić się do Anglii.Chce jeździć w najlepszych ligach świata.Zawodnik ma duże wymagania więc żeby jeździł w jakimś klubie trzeba zapłacić minimum 500,000.Jeśli będzie wiele klubów chętnych zostanie zrobiona licytacja która będzie trwać przez godzinę.

*Sergiej Senko*3,50 [16]

Sergiej pochodzi z Ukrainy a dokładniej mieszka blisko granicy z Polską. Marzy mu się wielki żużel ale wie że na Ukrainie nie rozwinie się żeby być czołowym zawodnikiem. Sergiej ma olbrzymi talent i pragnie jeździć w Polskiej lidze.Nie jest wymagający, za podpisanie kontraktu chce zaledwie 200,000 złotych. Nie chce jeździć w Ekstralidze więc klubu z tzw Eligi nie mają się co o niego starać.Za to drużyny z innych lig mają otwartą drogę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
dzien chlopaka obrazki targowisko pod warszawą Zetka 50 czy benzer yankee Wymiana silnika w lupo 1.4 www.nietylkomama.pun.pl