Menadzer

Jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne forum w sieci. Serdecznie Zapraszamy

Ogłoszenie

Menago zamkniete :P:P:P

#1 2008-07-14 14:46:00

Jojo

Administrator

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 119
Punktów :   

1. Kolejka

1. Kolejka

Lotos Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils
GTŻ Grudziądz - PSŻ Milion Team Poznań
RKM Rybnik - Polonia Bydgoszcz
Intar Lazur Ostrów - Kolejarz Rawicz

Offline

 

#2 2008-07-14 16:07:17

Krzychu

Moderator

Zarejestrowany: 2008-07-02
Posty: 14
Punktów :   

Re: 1. Kolejka

Wybrzeze Gdańsk 50
1. Tomasz Chrzanowski........ 1  3  2* 2* 3  -  -  11+2
2. Tobias Kroner............. 3  1  3  0  1  -  -   8
3. Krzysztof Jabłoński....... 2* 0  1  1  -  -  -   4+1
4. Magnus Zetterström........ 3  1  0  3  Fx -  -   7
5. Bjarne Pedersen........... 3  3  3  3  2* -  -  14+1
6. Billy Forsberg............ 0  1  1  -  -  -  -   2
7. Josh Auty................. 1  0  3  -  -  -  -   4
8. Andriej Karpow............ Did not ride

Lokomotiv Daugavpils 40
1. Sergiej Darkin............ 2  3  2  2  6  1  -  16
2. Kjastas Puodżuks.......... 0  2  -  -  -  -  -   2
3. Andrei Korolev............ 1  2  0  0  2* -  -   5+1
4. Piotr Świst............... 0  -  -  -  -  -  -   0
5. Grigorij Łaguta........... 2  2  3  1* 0  -  -   8+1
6. Maksim Bogdanow........... 3  -  -  -  -  -  -   3
7. Artiom Laguta............. 2* 1* N2 2* 0  -  -   5+3
8. Paweł Miesiąc-............ 2* 0  0  1  1  -  -   4+1

No. Results                                                                   T1 T2  T1 T2
  1: Maksim Bogdanow, Artiom Laguta, Josh Auty, Billy Forsberg................  1  5   1  5
  2: Tobias Kroner, Sergiej Darkin, Tomasz Chrzanowski, Kjastas Puodżuks......  4  2   5  7
  3: Magnus Zetterström, Krzysztof Jabłoński, Andrei Korolev, Piotr Świst.....  5  1  10  8
  4: Bjarne Pedersen, Grigorij Łaguta, Artiom Laguta, Josh Auty...............  3  3  13 11
  5: Sergiej Darkin, Paweł Miesiąc-, Magnus Zetterström, Krzysztof Jabłoński..  1  5  14 16
  6: Bjarne Pedersen, Andrei Korolev, Billy Forsberg, Paweł Miesiąc-..........  4  2  18 18
  7: Tomasz Chrzanowski, Grigorij Łaguta, Tobias Kroner, Artiom Laguta (N2)...  4  2  22 20
  8: Bjarne Pedersen, Sergiej Darkin, Billy Forsberg, Paweł Miesiąc-..........  4  2  26 22
  9: Tobias Kroner, Tomasz Chrzanowski, Paweł Miesiąc-, Andrei Korolev........  5  1  31 23
10: Grigorij Łaguta, Artiom Laguta, Krzysztof Jabłoński, Magnus Zetterström..  1  5  32 28
11: Josh Auty, Tomasz Chrzanowski, Paweł Miesiąc-, Andrei Korolev............  5  1  37 29
12: Magnus Zetterström, Sergiej Darkin, Krzysztof Jabłoński, Artiom Laguta...  4  2  41 31
13: Bjarne Pedersen, Kjastas Puodżuks, Grigorij Łaguta, Tobias Kroner........  3  3  44 34
14: Sergiej Darkin, Andrei Korolev, Tobias Kroner, Magnus Zetterström (Fx)...  1  8  45 42
15: Tomasz Chrzanowski, Bjarne Pedersen, Sergiej Darkin, Grigorij Łaguta.....  5  1  50 43

Offline

 

#3 2008-07-23 18:17:52

kwiacio998

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 34
Punktów :   

Re: 1. Kolejka


GTZ GRUDZIADZ 49
1. Paweł Staszek............. 3  3  X  2  1* -   9+1
2. Martin Smolinski.......... 2* 1  3  1  0  -   7+1
3. Mariusz Puszakowski....... 3  0  X  2* -  -   5+1
4. Niklas Klingberg.......... 2* 1  Fx 3  3  -   9+1
5. Oliver Allen.............. 3  3  0  0  -  -   6
6. Morten Risager............ 3  1  2* 2  1* 2  11+2
7. Kamil Brzozowski.......... 2* -  -  -  -  -   2+1
8. Thomas Stange............. Did not ride

PSZ POZNAN 40
1. Norbert Kościuch.......... 0  3  1  0  2  -   6
2. Łukasz Jankowski.......... 1  2* 3  1* -  -   7+2
3. Rafał Trojanwski.......... Fx 1  2  3  2* 0   8+1
4. Grzegorz Kłopot........... 1  0  1* -  -  -   2+1
5. Adam Skórnicki............ 2  2  3  R  3  3  13
6. Daniel Pytel.............. 0  0  0  2* 1  -   3+1
7. Piotr Dziatkowiak......... 1  -  -  -  -  -   1
8. Alan Marcinkowski......... Did not ride

No. Results                                                                         GT PS  GT PS
  1: Morten Risager, Kamil Brzozowski, Piotr Dziatkowiak, Daniel Pytel..............  5  1   5  1
  2: Paweł Staszek, Martin Smolinski, Łukasz Jankowski, Norbert Kościuch............  5  1  10  2
  3: Mariusz Puszakowski, Niklas Klingberg, Grzegorz Kłopot, Rafał Trojanwski (Fx)..  5  1  15  3
  4: Oliver Allen, Adam Skórnicki, Morten Risager, Daniel Pytel.....................  4  2  19  5
  5: Norbert Kościuch, Łukasz Jankowski, Niklas Klingberg, Mariusz Puszakowski......  1  5  20 10
  6: Oliver Allen, Morten Risager, Rafał Trojanwski, Grzegorz Kłopot................  5  1  25 11
  7: Paweł Staszek, Adam Skórnicki, Martin Smolinski, Daniel Pytel..................  4  2  29 13
  8: Łukasz Jankowski, Morten Risager, Norbert Kościuch, Oliver Allen...............  2  4  31 17
  9: Martin Smolinski, Rafał Trojanwski, Grzegorz Kłopot, Paweł Staszek (X).........  3  3  34 20
10: Adam Skórnicki, Daniel Pytel, Mariusz Puszakowski (X), Niklas Klingberg (Fx)...  0  5  34 25
11: Rafał Trojanwski, Paweł Staszek, Morten Risager, Adam Skórnicki (R)............  3  3  37 28
12: Niklas Klingberg, Mariusz Puszakowski, Daniel Pytel, Norbert Kościuch..........  5  1  42 29
13: Adam Skórnicki, Rafał Trojanwski, Martin Smolinski, Oliver Allen...............  1  5  43 34
14: Niklas Klingberg, Norbert Kościuch, Łukasz Jankowski, Martin Smolinski.........  3  3  46 37
15: Adam Skórnicki, Morten Risager, Paweł Staszek, Rafał Trojanwski................  3  3  49 40

Offline

 

#4 2008-07-23 18:24:48

kwiacio998

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 34
Punktów :   

Re: 1. Kolejka

RKM RYBNIK 33
1. Piotr Świderski........... 2  2  2  2  2!!  -   10
2. Karol Baran............... 0  1* 1* -  -  -   2+2
3. Denis Gizatulin........... 3  2  0  0  0  -   5
4. Roman Chromik............. 0  0  2  -  -  -   2
5. Maciej Kuciapa............ 1  1  2  3  0  -   7
6. Patryk Pawlaszczyk........ 2  0  0  1* 1* 2   6+2
7. Sławomir Pyszny........... 0  -  -  -  -  -   0
8. Henrik Moller............. 1  F  -  -  -  -   1

POLONIA BYDGOSZCZ 58
1. Andreas Jonsson........... 3  3  3  2* 2* -  13+2
2. Jonas Davidsson........... 1  1  Fx 2  -  -   4
3. Krzysztof Kasprzak........ 2  3  R  Fx 1  -   6
4. Rafał Okoniewski.......... 1* 2* 3  3  3  -  12+2
5. Krzysztof Buczkowski...... 2* N2 3  1* -  -   6+2
6. Emil Sajfutdinov.......... 3  3  3  1  3  3  16
7. Michał Łopaczewski........ 1  -  -  -  -  -   1
8. Christian Hefenbrock...... Did not ride

No. Results                                                                          RK PO  RK PO
  1: Emil Sajfutdinov, Patryk Pawlaszczyk, Michał Łopaczewski, Sławomir Pyszny.......  2  4   2  4
  2: Andreas Jonsson, Piotr Świderski, Jonas Davidsson, Karol Baran..................  2  4   4  8
  3: Denis Gizatulin, Krzysztof Kasprzak, Rafał Okoniewski, Roman Chromik............  3  3   7 11
  4: Emil Sajfutdinov, Krzysztof Buczkowski, Maciej Kuciapa, Patryk Pawlaszczyk......  1  5   8 16
  5: Andreas Jonsson, Denis Gizatulin, Jonas Davidsson, Roman Chromik................  2  4  10 20
  6: Krzysztof Kasprzak, Rafał Okoniewski, Maciej Kuciapa, Patryk Pawlaszczyk........  1  5  11 25
  7: Emil Sajfutdinov, Piotr Świderski, Karol Baran, Krzysztof Buczkowski (N2).......  3  3  14 28
  8: Andreas Jonsson, Maciej Kuciapa, Patryk Pawlaszczyk, Jonas Davidsson (Fx).......  3  3  17 31
  9: Rafał Okoniewski, Piotr Świderski, Karol Baran, Krzysztof Kasprzak (R)..........  3  3  20 34
10: Krzysztof Buczkowski, Roman Chromik, Emil Sajfutdinov, Denis Gizatulin..........  2  4  22 38
11: Rafał Okoniewski, Piotr Świderski, Patryk Pawlaszczyk, Krzysztof Kasprzak (Fx)..  3  3  25 41
12: Emil Sajfutdinov, Andreas Jonsson, Henrik Moller, Denis Gizatulin...............  1  5  26 46
13: Maciej Kuciapa, Jonas Davidsson, Krzysztof Buczkowski, Henrik Moller (F)........  3  3  29 49
14: Rafał Okoniewski, Patryk Pawlaszczyk, Krzysztof Kasprzak, Denis Gizatulin.......  2  4  31 53
15: Emil Sajfutdinov, Andreas Jonsson, Piotr Świderski, Maciej Kuciapa..............  2  5  33 58

Ostatnio edytowany przez kwiacio998 (2008-07-23 18:25:26)

Offline

 

#5 2008-07-23 18:32:56

kwiacio998

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-01
Posty: 34
Punktów :   

Re: 1. Kolejka

INTAR OSTROW 69
1. Chris Harris.............. 3  3  3  3  2* -  14+1
2. Hans Andersen............. 2* 0  R  0  -  -   2+1
3. Daniel Nermark............ 3  2* 3  2* 3  -  13+2
4. Joonas Kylmaekorpi........ 2* 3  2* 3  2* -  12+3

5. David Ruud................ 3  2* 2* 3  -  -  10+2
6. Adrian Gomólski........... 3  2* 3  3  2* 3  16+2
7. Marcin Liberski........... 2* -  -  -  -  -   2+1
8. Adam Roynon............... Did not ride

KOLEJARZ RAWICZ 22
1. Jernej Kolenko............ 1  1  0  1  0  -   3
2. Piotr Dym................. 0  0  1  2  -  -   3
3. Mark Lemon................ 1  1  1* 1  0  -   4+1
4. Jordan Farptom Anglik..... 0  0  2  R  -  -   2
5. Ronnie Jamroży............ 0  2  1  1* 2!!  -   6+1
6. Andrew Tuly............... 1  1  1* 0  0  1   4+1
7. Erik Pudel................ 0  -  -  -  -  -   0
8. Jason Doyle............... Did not ride

No. Results                                                                 IN KO  IN KO
  1: Adrian Gomólski, Marcin Liberski, Andrew Tuly, Erik Pudel..............  5  1   5  1
  2: Chris Harris, Hans Andersen, Jernej Kolenko, Piotr Dym.................  5  1  10  2
  3: Daniel Nermark, Joonas Kylmaekorpi, Mark Lemon, Jordan Farptom Anglik..  5  1  15  3
  4: David Ruud, Adrian Gomólski, Andrew Tuly, Ronnie Jamroży...............  5  1  20  4
  5: Joonas Kylmaekorpi, Daniel Nermark, Jernej Kolenko, Piotr Dym..........  5  1  25  5
  6: Adrian Gomólski, David Ruud, Mark Lemon, Jordan Farptom Anglik.........  5  1  30  6
  7: Chris Harris, Ronnie Jamroży, Andrew Tuly, Hans Andersen...............  3  3  33  9
  8: Adrian Gomólski, David Ruud, Piotr Dym, Jernej Kolenko.................  5  1  38 10
  9: Chris Harris, Jordan Farptom Anglik, Mark Lemon, Hans Andersen (R).....  3  3  41 13
10: Daniel Nermark, Joonas Kylmaekorpi, Ronnie Jamroży, Andrew Tuly........  5  1  46 14
11: Chris Harris, Adrian Gomólski, Mark Lemon, Jordan Farptom Anglik (R)...  5  1  51 15
12: Joonas Kylmaekorpi, Daniel Nermark, Jernej Kolenko, Andrew Tuly........  5  1  56 16
13: David Ruud, Piotr Dym, Ronnie Jamroży, Hans Andersen...................  3  3  59 19
14: Daniel Nermark, Joonas Kylmaekorpi, Andrew Tuly, Jernej Kolenko........  5  1  64 20
15: Adrian Gomólski, Chris Harris, Ronnie Jamroży, Mark Lemon..............  5  2  69 22

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
marki motocykli www.karczmafantastyki.pun.pl www.forum-rws.pun.pl spowiedź mamre gry na telefon dotykowy za darmo java